środa, 6 lutego 2013

   
   Pierwszy konkurs Kresowej Panienki właśnie się zakończył. Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom za nadsyłanie zgłoszeń. Wprowadziliście mnie w świat waszych kuchni i pobudziliście kubeczki smakowe. Jednak nagroda jest tylko jedna. 
     "Dekorowanie potraw" trafia w ręce Aleksandry Koniecko, za smaki kuchni śląskiej. Mój prawie śląski mężczyzna był nieprzejednany. 
Gratuluję ;) i proszę o adres do wysyłki (wysłałam maila).KONKURS JUBILEUSZOWY

Kochani!
           Zawarłam na blogu już 55 wpisów, które były wyświetlone ponad 5 500 razy. Dla jednych może to mało, ale dla mnie to znak, że ktoś to czyta i wraca do moich pomysłów. To miłe i motywujące. Zwłaszcza, że w sumie tak porządnie zaczęłam prowadzić tego bloga od listopada. Mam nadzieję, że będziecie do mnie z przyjemnością wracać.

           Z okazji tego małego jubileuszu mam dla Was konkurs. Do wygrania jest właśnie książka - "Dekorowanie potraw". Zasady są proste: w komentarzach albo na mój adres e-mailowy (rockmargot@gmail.com) odpowiadacie na pytanie konkursowe. Macie czas do 5 lutego. Jury w składzie: ja + mój towarzysz życia i chomik, wybierzemy najlepszą odpowiedź. Wyniki opublikuję do 10 lutego.

         Byłoby mi miło, gdybyście polubili mnie na facebooku lub dodali do obserwowanych. Ale najmilej mi będzie, jeśli po prostu będzie tu zaglądać i czytać.

Zadanie konkursowe: 
Jaka jest twoja ulubiona potrawa z kuchni regionalnej? Odpowiedź uzasadnij.
Mogą być to zdjecia, przepisy, wspomnienia. Coś, co się wam najbardziej kojarzy z waszą kuchnią.
Czas trwania konkursu: 19.01. - 05.02.2013.
Gratuluję!

1 komentarz: